molni31
@molni31
Martin Molnár

Co dělám a proč?

Jsem hokejový brankář univerzitního týmu HC Univerzita Palackého v Olomouci, milovníkextrémních sportů, cestování, vaření a focení. Sportu se věnuji už od útlého věku a snažímse motivovat lidi kolem sebe k tomu, aby sportovali pro sebe, nikoliv pro ostatní.

Rád sportuji, ale hokej to u mě vyhrál na plné čáře. Když stojím v bráně, tak tam nejsemjen já ale celý můj tým, který mě posouvá dál.

Hokeji se věnuji aktivně téměř denně, ale abych se udržel ve formě, tak dávám svému těludostatečně zabrat. Rád trávím svůj volný čas i mimo led, například ve fitku nebo přítelkyní a naším pejskem. Rád překonávám sám sebe.

Oblíbená příchuť High Protein

High Protein Pudding Vanilka

Moje výzva

Výzva 1. týdne: Klikovací výzva: hned po probuzení udělej co nejvíce kliků co dokážeš. Nejlépe ještě v pyžamu. Vyfoť se a napiš kolik jsi odklikoval.

Výzva 2. týdne: Dřepovačka: v průběhu dne udělej co nejvíce dřepů co dokážeš, ať už budeš kdekoliv. Vyfoť se na nejzvláštnějším místě které najdeš a pochlub se kolik jsi jich zvládnul.

Výzva 3. týdne: Kuchaříček: připrav vlastní proteinovou mňamku s Ehrmann High Protein. Svoji mňamku vyfoť a přidej na svůj profil. Dokážeš i ty vytvořit dokonalý recept?

Výzva 4. týdne: Zkus rozbít stereotyp a překonej sám sebe a udělej i ten cvik, který ze srdce nenávidíš.

Výzva 5. týdne: Cyklistická výzva: šlápni do pedálů a vyfoť se jak jsi to zvládl a kam až jsi dojel.

Sleduj mě

Přijmi výzvu a vyfoť se při jejím plnění

Fotku nahraj na svůj profil na Instagramu s hashtagem
#hifiveprotein a označ ambasadora @molni31.

Každý ambasador vybere jednu nejlepší fotku každý týden
a její autor získá sportovní vak Adidas plný Ehrmann High Protein produktů.

Každý týden vylosujeme 3 výherce, které odměníme jednou z cen - sportovními hodinkami Garmin Forerunner 30, farmářskou bedýnkou plnou čerstvého ovoce a voucherem na nákup běžeckých bot adidas Solar Drive od Teamstore.

Molni31
Molni31