makybfit
@makybfit
Markéta Bašková

Co dělám a proč?

Jsem velká milovnice jídla a dobrot, která je většinu svého času zavřená v gymu a snaží se zde sebe vydat maximum. Intenzivně se věnuji také Instagramu, kde se všem snažím ukázat tu lepší cestu, pozitivní myšlení a přístup. Ráda lidi inspiruji také svými kulinářskými kousky. Nově jsem začala natáčet na YouTube, kde zatím nejsem moc aktivní, ale snažím se! :)

Oblíbená příchuť High Protein

High Protein Pudink Choco & Coco

Moje výzva

Výzva 1. týdne: Není na čase si dopřát nějakou tu dobrotu a zároveň se nenásilně doplnit bílkovinami? Co takhle zkusit něco ukuchtit s Ehrmann High Protein produkty? Tak přijmi mou výzvu a začni tvořit klidně hned teď. Už se na tvoje výtvory moc těším!

Výzva 2. týdne: Nedávno jsem začala s crossfit-em, vyzkoušej i ty nějakou novou fyzickou aktivitu, kterou jsi ještě nikdy předtím nezkusil/a.

Výzva 3. týdne: Uprav si svůj jídelníček a zaměř se na proteiny. Při sportovní zátěži by se měl jejich příjem zvýšit. Vyfoť proteiny nadupané jídlo, které ti nejvíc chutnalo.

Výzva 4. týdne: Pojďme se trochu hýbat! Sdílejte se mnou fotky, jak jste si dali tento týden do těla při sportovní aktivitě, která vás nejvíc baví.

Výzva 5. týdne: Zkuste zkombinovat Vaši oblíbenou ingredienci s produktem High Protein od Ehrmann a obohaťte se tak bílkovinami a ještě lepší chutí!

Sleduj mě

Přijmi výzvu a vyfoť se při jejím plnění

Fotku nahraj na svůj profil na Instagramu s hashtagem
#hifiveprotein a označ ambasadora @makybfit.

Každý ambasador vybere jednu nejlepší fotku každý týden
a její autor získá sportovní vak Adidas plný Ehrmann High Protein produktů.

Každý týden vylosujeme 3 výherce, které odměníme jednou z cen - sportovními hodinkami Garmin Forerunner 30, farmářskou bedýnkou plnou čerstvého ovoce a voucherem na nákup běžeckých bot adidas Solar Drive od Teamstore.

MAKYBFIT
MAKYBFIT