iva_runstheworld
@iva_runstheworld
Ivana Kopková

Co dělám a proč?

Jsem hobby běžkyně, která se do běhu v průběhu posledních let naprosto zamilovala. Baví mě překonávat překážky, dávat si výzvy sama sobě a zkoušet být o vteřiny lepší než minule. Běhání je nedílnou součástí mého života a nedokáži si bez něj už žádný den představit. I když mám den volna, protahuju se a myslím na další trénink. Pravidelně si také musím připomínat "nejsem profík, jsem hobík a běhám pro zábavu" což mě kolikrát vrátí na zem a věřte, že to je potřeba :-)

Oblíbená příchuť High Protein

High Protein pudink Čokoláda

Moje výzva

Výzva 1. týdne: GPS art - uběhni libovolnou vzdálenost tak, aby jejich stopa na GPS vytvořila nějaký obrázek.

Výzva 2. týdne: Běhání za sluncem - během jednoho týdne si běž zaběhat tak, aby jsi stihl/a východ i západ slunce.

Výzva 3. týdne: Neběhej sám! Ve dvou se to lépe táhne…mojí třetí výzvou je, vyběhni ven s kamarádem nebo partnerem. Vyfoťte se spolu, odměna tentokrát čeká i na druhého běžce!

Výzva 4. týdne: Nekoukej při běhu do země, ale kolem sebe. Vyběhni někam, kde bude skvělý výhled, zastav se, kochej se a až budeš mít dost, vyfoť panorama na instagram, abychom se mohli těšit z výhledu s tebou! 

Výzva 5. týdne: Poslední výzva by tě měla nejen pobídnout k pohybu, ale také trochu pobavit – „run in crazy outfit“ aneb vyběhni si v nějakém bláznivém outfitu.

Sleduj mě

Přijmi výzvu a vyfoť se při jejím plnění

Fotku nahraj na svůj profil na Instagramu s hashtagem
#hifiveprotein a označ ambasadora @iva_runstheworld.

Každý ambasador vybere jednu nejlepší fotku každý týden
a její autor získá sportovní vak Adidas plný Ehrmann High Protein produktů.

Každý týden vylosujeme 3 výherce, které odměníme jednou z cen - sportovními hodinkami Garmin Forerunner 30, farmářskou bedýnkou plnou čerstvého ovoce a voucherem na nákup běžeckých bot adidas Solar Drive od Teamstore.

iva_runstheworld
iva_runstheworld